Start > Aktualności > Aktualności > DZIEŃ AUTORÓW EUROPEJSKICH W PEDAGOGICZNEJ BIBLIOTECE WOJEWÓDZKIEJ W KRAKOWIE

DZIEŃ AUTORÓW EUROPEJSKICH W PEDAGOGICZNEJ BIBLIOTECE WOJEWÓDZKIEJ W KRAKOWIE

Dnia 25 marca 2024 r. po raz kolejny świętowaliśmy Dzień Autorów Europejskich, tradycyjnie z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.
Dzięki zaprzyjaźnionej Ekipie Bibliotekarzy poznaliśmy postać Franza Kafki, XX-wiecznego niemieckojęzycznego pisarza o żydowskim pochodzeniu, egzystencjonalisty.
Mimo trudnych treści, klasa 1 TT z opiekunami p. Danutą Paduch i p. Edytą Gawin, była bardzo zadowolona ze spotkania. Młodzież zgłębiała wiedzę poprzez wykład, jak też grę z kodami QR i wspólne czytanie tekstów.
Serdecznie dziękujemy za kolejną lekcję i przekazanie nowych dla uczniów treści w nowoczesny, przystępny sposób:)