Start > Aktualności > Aktualności > DZIEŃ OTWARTY W WYŻSZEJ SZKOLE ZARZĄDZANIA I BANKOWOŚCI W KRAKOWIE

DZIEŃ OTWARTY W WYŻSZEJ SZKOLE ZARZĄDZANIA I BANKOWOŚCI W KRAKOWIE

22 marca 2022 r., w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie, odbył się Dzień Otwarty. Uczniowie klasy 4 A i 3 TE, wraz z opiekunami p. Dorotą Bodziarczyk i p. Anną Kordzikowską, wzięli udział w tym niecodziennym wydarzeniu. Jak co roku uczniowie mogli zapoznać się z ofertą dydaktyczną Uczelni, a także uczestniczyć w specjalnie przygotowanych przez studentów i profesorów warsztatach oraz wykładach, np. Autoprezentacja w CV, Jak stworzyć indywidualne i efektywne CV?  Szefie szukałeś właśnie mnie! Błyskotliwa rozmowa kwalifikacyjna –  Jak zacząć? Wykorzystaj aktywne metody poszukiwania pracy, „ Treść czy forma?” Warsztaty z budowania wizerunku.

W programie Dnia Otwartego znalazły się również takie atrakcje jak: zwiedzanie Uczelni, punkty informacji o kierunkach studiów, konkursy z nagrodami, oraz stoiska wydziałów i organizacji studenckich. Dodatkowo w ramach wydarzenia odbyły się  konsultacje z doradcą  zawodowym.