Start > Aktualności > Aktualności > EMOCJONUJĄCY DZIEŃ OTWARTY PRZY R4

EMOCJONUJĄCY DZIEŃ OTWARTY PRZY R4

W dniu 29 listopada 2022 r. w naszej Szkole odbywał się Dzień Otwarty. Był to ważny czas dla naszej społeczności szkolnej – ze względu na rozgrywany Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej (na finał zapraszamy 6 grudnia) i wręczenie nagród oraz dyplomów laureatom konkursu „Rękodzieło-Rzemiosło-Sztuka”.

Nagroda Jury:

I miejsce – Oskar Zamojski, ZSRiP – klasa 3 BA (metalowy motor) – za pomysł i mistrzowską pracę z surowcem
II miejsce – Bogdan Wolak, ZSRiP – klasa 3 BFS (róża z blachy) – za pomysł, estetykę i mistrzowską pracę z surowcem
III miejsce – ex aequo:
Zuzanna Rumian (tort z papieru) Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Zabierzowie, kl. 7 a) – za pomysł, dobór materiałów, kreatywność i dobór kolorów
Maja Harpula (praca krawiecka) Szkoła Podstawowa Nr 25 w Krakowie, kl. 8 a) – za estetykę i precyzję wykonania

Wyróżnienie – Igor Szumiec (manufaktura obuwnika) Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Zabierzowie, kl. 7 a)
– za pomysłowe, ciekawe ujęcie tematu, za przedsiębiorczość, wizję biznesu 🙂

Nagroda Publiczności – Monika Kuczara – ZSRiP – 3 THL (sowa z drewna)

W tym dniu nastąpiło również przekazanie Pucharu przechodniego naszej Szkole – za wygrany turniej piłki nożnej w Pilźnie.  Złoto wypracowała grupa uczniów trenowana przez nauczycieli wychowania fizycznego: p. Wojciecha Zguda, p. Henryka Kuczaja, p. Tomasza Czyrnego i p. Michała Tkaczyka. Emocji nie zabrakło. Radość i dumę z naszej drużyny oraz wyrazy zadowolenia z wyników konkursu rzemieślniczego okazała w swym przemówieniu Pani Dyrektor Szkoły Elżbieta Kosacka, która towarzyszyła zwycięzcom podczas rozdania nagród w auli szkolnej.
Dodatkowo wydarzenie było relacjonowane na żywo na szkolnym Facebook’u (Relacja online), co podniosło rangę tej uroczystości i pozwoliło publiczności internautów na śledzenie poszczególnych jej etapów.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zachęcamy do obejrzenia fotorelacji!