ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > FESTIWAL ZAWODÓW 2019

FESTIWAL ZAWODÓW 2019

To już siódma edycja „Festiwalu Zawodów”. Targi odbędą się w dniach 21-23 marca 2019 r. w hali Expo przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie.

Uczeń kończący szkołę podstawową lub gimnazjum, powinien posiadać obszerną wiedzę na temat dostępnych ścieżek dalszej edukacji, aby świadomie mógł wybrać najodpowiedniejszy dla siebie kierunek rozwoju. Szeroki wachlarz ofert edukacyjno-zawodowych zaprezentują szkoły branżowe, technika i przedsiębiorcy z terenu Małopolski, do dyspozycji będą również wykwalifikowani doradcy zawodowi.
Spotkajmy się na Festiwalu Zawodów! Nauczyciele, rzemieślnicy, kadra i uczniowie opowiedzą o naszej szkole, odpowiedzą na nurtujące pytania, a uczniowie zaprezentują nabyte umiejętności. Wstęp bezpłatny, zapraszamy!

Nasze stoiska:
Branża budowlana – stoisko B3 –  HALA „WISŁA”
Branża gastronomiczno-turystyczna – stoisko T19 – HALA „DUNAJ”
Przed wejściem na halę EXPO będziecie mogli zobaczyć naszych uczniów- kowali w akcji 🙂 Zapraszamy!
Współpracujemy z: