ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > FINAŁ MIKOŁAJKOWEGO TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ

FINAŁ MIKOŁAJKOWEGO TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ

Dnia 29 listopada 2022 r. w naszej Szkole odbyły się rozgrywki III edycji Mikołajkowego Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły ZSRiP.
W całym turnieju wzięło udział osiem klas.
Po zaciętych meczach w fazie grupowej wyłoniliśmy cztery najlepsze drużyny do rozgrywek finałowych, które zostały rozegrane 13 grudnia.
W finałowym turnieju uczestniczyły ekipy klas: 4 TL/TT, 3 THL, 4 TTP i 1 BMW/TT.
Podczas ostatecznych rozgrywek emocje sięgały zenitu, zarówno na boisku wśród zawodników, jak i wśród kibiców.
Mecz o 3 miejsce wygrała drużyna z klasy 3 THL pokonując klasę 4 TTP. Srebro wywalczyła klasa 4 TL/TT.
Zwycięstwo w całym turnieju odniosła sensacja turnieju, drużyna 1 BMW/TT.
Finałowy mecz transmitowany był na facebookowym profilu naszej Szkoły.
Na koniec turnieju nastąpiło uroczyste wręczenie Pucharu oraz nagród przez Panią Dyrektor.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w turniej oraz pomoc w organizacji i sędziowaniu.