Start > Aktualności > Aktualności > GALA DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU PROMUJĄCEGO SZKOLNICTWO ZAWODOWE

GALA DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU PROMUJĄCEGO SZKOLNICTWO ZAWODOWE

17 czerwca 2021 r. uczestniczyliśmy w uroczystości wręczenia nagród laureatom konkursu na plakat promujący współczesne szkolnictwo zawodowe. Okazało się, że nasza propozycja, a w szczególności kreatywne i niekonwencjonalne podejście do tematu, gra słów oraz nawiązanie do stylistyki plakatów promujących wydarzenia sportowe, najbardziej przypadły do gustu Jury i zajęliśmy pierwsze miejsce. Wspólnie z naszymi opiekunami otrzymaliśmy dyplomy, pamiątki oraz cenne nagrody w postaci bonów pieniężnych do sklepów ze sprzętem elektronicznym.

Gala  była również doskonałą okazją do dyskusji na temat szkolnictwa zawodowego, podczas której zaprezentowaliśmy ofertę i atuty naszej szkoły. Szczególnie dziękujemy pani Dyrektor  Elwirze Zadęckiej, pani Danucie Komorowskiej, oraz wszystkim organizatorom i pracownikom Poradni  Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 2 w Krakowie – za przeprowadzenie konkursu, nagrody, ciepłe słowa oraz  pyszny catering.

Chcielibyśmy także w imieniu Samorządu Uczniowskiego, wyrazić słowa uznania  i szacunku dla pani Moniki Olejnik, za pomoc w realizacji tego projektu.

Samorząd Uczniowski ZSRIP wraz z opiekunami p. Barbarą Gawin i p. Wojciechem Zgudem