ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Gimnazjalisto – Konkurs – zgłoś się i zgarnij nagrodę

Gimnazjalisto – Konkurs – zgłoś się i zgarnij nagrodę

Konkurs organizowany jest przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie, a przeznaczony jest dla uczniów gimnazjów oraz szkół podstawowych (klasy VII), którzy pod opieką pedagoga lub doradcy zawodowego mają za zadanie przygotować pracę graficzną na jeden z trzech tematów związanych z planowaniem własnej ścieżki edukacyjno-zawodowej:

A. Zawód, który łączy pokolenia.

B. Moje hobby może stać się moją pracą.

C. Zawody związane z danym regionie.

 

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy:

Formularz zgłoszeniowy do pobrania – KLIK!

Regulamin do pobrania – KLIK!

 
Współpracujemy z: