Start > Aktualności > Aktualności > III KONKURS FRYZJERSKI – WARKOCZE NAJNOWSZE TRENDY JESIEŃ/ZIMA 2019/2020

III KONKURS FRYZJERSKI – WARKOCZE NAJNOWSZE TRENDY JESIEŃ/ZIMA 2019/2020

Uczniowie klasy 2 ZF w ramach wewnątrzszkolnego Konkursu Fryzjerskiego zaprezentowali najefektowniejsze trendy  obecnego sezonu, w którym dominuje różnorodność stylizacji i wariacji związanych ze splotem warkoczowym.

Największe światowe pokazy sztuki współczesnego fryzjerstwa m. in. w Cushnie, Erdem czy Max Mary preferują obecnie  stylowe fryzury   oparte na splocie z warkoczami. Nasi uczniowie podążają więc równym krokiem za największymi kreatorami współczesnego fryzjerstwa.
Spójrzmy, jakie przepiękne inspiracje zaprezentowali dla wszystkich wielbicielek dziewczęcych, a zarazem  romantycznych fryzur.

Organizacja i przebieg konkursu – pani prof. Elwira Piątkowska