ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Inauguracja roku szkoleniowego 2018/2019 Ochotniczych Hufców Pracy

Inauguracja roku szkoleniowego 2018/2019 Ochotniczych Hufców Pracy

W ramach inauguracji roku szkoleniowego 2018/2019 Ochotniczych Hufców Pracy (OHP), uczniowie Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie wraz z opiekunami udali się do Centrum Jana Pawła II w Krakowie.

Pobyt w Krakowskim Sanktuarium rozpoczęliśmy od zapoznania się z historią obiektu sakralnego oraz życiorysem K. Wojtyły. Następnie uczniowie wzięli udział w liturgii, której koncelebrował biskup R. Pindel.

W ramach uroczystości inauguracyjnych młodzież złożyła kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II oraz ofiarowała swoje intencje.
Współpracujemy z: