Start > Aktualności > Aktualności > JUŻ ZA TYDZIEŃ KOLEJNA EDYCJA FESTIWALU ZAWODÓW W MAŁOPOLSCE

JUŻ ZA TYDZIEŃ KOLEJNA EDYCJA FESTIWALU ZAWODÓW W MAŁOPOLSCE

Już za tydzień kolejna odsłona Festiwalu Zawodów w Małopolsce, tym razem w nowej hybrydowej formule, polegającej na połączeniu tradycyjnych targów, otwartych dla zwiedzających oraz zawodoznawczego programu tematycznego dostępnego on-line.

W tym roku Festiwal odbędzie się 26-27 kwietnia 2022 r. w TAURON Arenie Kraków, przy ul. Stanisława Lema 7, w godzinach 9:00-16:00.

Odwiedzający – uczniowie szkół podstawowych, ich rodzice, dyrektorzy, nauczyciele, doradcy zawodowi, będą mogli zapoznać się z ofertami małopolskich ponadpodstawowych szkół branżowych i technicznych. Na stanowiskach, przygotowanych przez szkoły wspólnie z przedsiębiorcami, będzie można zobaczyć ciekawe prezentacje zawodów, porozmawiać z nauczycielami oraz uczniami, dowiedzieć się o możliwościach znalezienia zatrudnienia oraz o kompetencjach, jakie są potrzebne do pracy w danym zawodzie.

Dla osób, które nie będą mogły wybrać się na Festiwal, w godzinach 10:00-13:00 odbędą się tematyczne programy zawodoznawcze, transmitowane on-line, które będą zawierały także relację na żywo z targów. Programy dotyczące doradztwa zawodowego i kształcenia zawodowego będą  prowadzone w formie programu telewizyjnego.

Do dyspozycji odwiedzających będą dwie hale wystawiennicze – duża i mała. Szukajcie nas na dużej (Hala 1) 😉

Do zobaczenia!

Więcej informacji o wydarzeniu – www.zawodowa.malopolska.pl