ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Klasy turystyczne na ćwiczeniach terenowych

Klasy turystyczne na ćwiczeniach terenowych

Wykorzystując piękną jesienną pogodę uczniowie klas turystycznych udali się na ćwiczenia terenowe z przedmiotu Geografia turystyczna pod opieką nauczycieli przedmiotów turystycznych P. Grażyną Marszał, P. Magdaleną Jastrzębską, P. Natalią Jagła.

01.10.2018r. klasa 1TT poznała atrakcje turystyczne dzielnicy Podgórze oraz krakowskiego Kazimierza. Pod Kopcem Krakusa młodzież ćwiczyła umiejętność korzystania z map turystycznych, następnie udała się na krakowski Kazimierz aby poznać zabytki dzielnicy żydowskiej.

10.10.2018r. grupa turystyczna z klasy 2B odwiedziła Las Wolski, Rezerwat Panieńskie Skały oraz zobaczyła panoramę Krakowa z Kopca Piłsudskiego. Uczniowie pod największym kopcem w Krakowie wykonali ćwiczenia związane z orientacją mapy w terenie.
Współpracujemy z: