Start > Aktualności > Aktualności > KOLEJNY DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY ZA NAMI

KOLEJNY DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY ZA NAMI

Dnia 21 lutego 2023 r. gościliśmy w naszej Szkole kandydatów do szkół ponadpodstawowych, którzy uczestniczyli w dniu otwartym zorganizowanym ph. „KARUZELA ZAWODÓW”. Ósmoklasiści z opiekunami mogli tradycyjnie zwiedzić budynek Szkoły, a przede wszystkim porozmawiać z nauczycielami i uczniami naszej placówki, dowiedzieć, jakie możliwości daje nauka w ZSRiP, poznać firmy, z którymi współpracujemy oraz usłyszeć czegoś więcej na temat zawodów, w których kształcimy, a oferujemy ponad 30 profesji – w szkole branżowej I stopnia i 4 kierunki techniczne.

Nowością były warsztaty zawodowe w ramach projektu „Rajd po fach” dla zawodów: fryzjer (konkurs fryzjerski „Bawimy się włosami – p. Elwira Piątkowska), technik logistyk, magazynier-logistyk (p. Przemysław Kubal), technik organizacji turystyki (p. Natalia Jagła).

Pięknie przygotowane materiały reklamowe, stoiska zawodowe, jak też dyspozycyjni i życzliwi nauczyciele przedmiotów zawodowych (w tym p. Renata Cisek, p. Dorota Bodziarczyk), wraz z  panią kierownik szkolenia praktycznego p. Renatą Grzyb i p. Moniką Olejnik z MIRiP, oraz prezentujący  informacje o naszej Szkole – p. Zuzanna Kurek i p. Wojciech Zgud, i młodzież z Samorządu Uczniowskiego, stworzyli przyjazną atmosferę tego dnia.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne dni otwarte. Najbliższy już 26 marca w dniu Małopolskiego Konkursu Uczniów Fryzjerstwa!