Start > Aktualności > Aktualności > Konferencja Młodzieżowych Samorządów Uczniowskich

Konferencja Młodzieżowych Samorządów Uczniowskich

5 kwietnia 2019 r. w Urzędzie Miasta Krakowa odbyła się Konferencja Młodzieżowych Samorządów Uczniowskich. Naszą szkołę reprezentowały uczennice:  Katarzyna Chajduga (współorganizator i członek Komisji Wnioskowej) oraz Paulina Daniewska i Izabela Pytel. Obecni byli również opiekunowie Samorządu Uczniowskiego –pani Barbara Gawin i pan Wojciech Zgud, którzy wspólnie z opiekunami SU z innych szkół debatowali o roli samorządów w szkole.

Istotnym elementem tego wydarzenia było  zaprezentowanie przez młodzież dokonań SU i przedstawienie pomysłów dotyczących działalności Młodzieżowej Rady Krakowa. Konferencja była zorganizowana na wysokim poziomie, nie zabrakło ciekawych przemówień zaproszonych gości, certyfikatów uczestnictwa przygotowanych przez członków MRK oraz poczęstunku.

Dziękujemy za zaproszenie i liczymy na dalszą współpracę.

Barbara Gawin i Wojciech Zgud – opiekunowie SU