ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Konkurs Biblioteczny Rozstrzygnięty

Konkurs Biblioteczny Rozstrzygnięty

Dnia 5 grudnia 2017 r. odbyło się rozstrzygnięcie październikowych konkursów bibliotecznych, które odbyły się pod hasłem „Wyobraź sobie – czytam, lubię to!” Pierwsze miejsce w konkursie na plakat reklamujący bibliotekę szkolną otrzymała Klaudia Jurczyk, uczennica klasy 1 A, zaś w konkursie na ilustrację do książki – Gabrysia Skrzypek z klasy 1 AR. Wyróżnienie w tejże kategorii otrzymała Izabella Bartosik z 2 AR. Upominki za zdjęcia oddane w ramach konkursu fotograficznego wręczono Karolowi Kuligowi z 2 TE i Danielowi Grzegórzko z 1 ZW.
Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali upominki i wysokie oceny z języka polskiego.
Serdecznie dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.
Współpracujemy z: