Start > Aktualności > Aktualności > KONKURS FOTOGRAFICZNY „DZIEDZICTWO KULTUROWE KRAKOWA W OBIEKTYWIE”

KONKURS FOTOGRAFICZNY „DZIEDZICTWO KULTUROWE KRAKOWA W OBIEKTYWIE”

Nauczyciele przedmiotów turystycznych Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym z okazji Dnia Turystyki, który przypada 27 września.

Lubisz fotografować? Ten konkurs jest właśnie DLA CIEBIE!

Chcemy, alby nasi uczniowie świętowali Światowy Dzień Turystyki przygotowując wystawę fotograficzną promującą turystykę. W tym roku hasło przewodnie to „Dziedzictwo kulturowe Krakowa”.

Prace należy przesłać na adres: konkursfotograficzny2019@gmail.com  do 24 września 2021 r.

Regulamin konkursu fotograficznego (PDF)
„Dziedzictwo kulturowe Krakowa w obiektywie”

1. Organizatorzy

Organizatorami konkursu są nauczyciele przedmiotów turystycznych Zespołu Szkół Rzemiosła  i Przedsiębiorczości w Krakowie

2. Uczestnicy

Uczniowie Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie.

3. Cele konkursu

1. Przygotowanie wystawy fotograficznej prezentującej dziedzictwo kulturowe Krakowa.
  2. Prezentacja prac młodzieży w dziedzinie fotografii.
  3. Zapoznanie z tematyką dziedzictwa kulturowego Krakowa

4. Zasady ogólne

1. Przedmiotem konkursu są prace fotograficzne wykonane samodzielnie, których tematyka wiąże się z tytułem konkursu.
  2. Prace należy przesłać na adres: konkursfotograficzny2019@gmail.com
  3. Autorzy prac sporządzają oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do oddanych prac.

5. Zasady szczegółowe

1. Prace fotograficzne powinny być wykonane techniką cyfrową.
  2. Każdy uczestnik może dostarczyć do 3 fotografii.
  3. Autor pracy, na której znajduje się wyraźny obraz konkretnego człowieka zapewnia, że osoba ta wyraziła zgodę na nieodpłatną publikację jej wizerunku

6. Terminy

Prace należy przesłać na adres: : konkursfotograficzny2019@gmail.com  do 24 września 2021 r.

7. Ogłoszenie wyników i nagrody

1. Oceny prac dokona zespół złożony z organizatorów konkursu. Decyzje jury są ostateczne.
  2. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronie www szkoły oraz na wystawie w jednej z gablot szkolnych.

Nauczyciele przedmiotów turystycznych Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie