Start > Aktualności > Aktualności > KONKURS FOTOGRAFICZNY „ORFEUSZ, Z PIEKŁA DO OBIEKTYWU – MAGIA SZTUKI MUZYCZNEJ”

KONKURS FOTOGRAFICZNY „ORFEUSZ, Z PIEKŁA DO OBIEKTYWU – MAGIA SZTUKI MUZYCZNEJ”

Zapraszam wszystkich miłośników sztuki i fotografii do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, którego celem jest uchwycenie piękna i magii Opery Krakowskiej. Wspólnie odkryjmy, jak ta znakomita instytucja przyczynia się do kształtowania kultury muzycznej w Krakowie i Polsce.

Regulamin konkursu:

1. Temat konkursu: „Orfeusz, z piekła do obiektywu – Magia Sztuki Muzycznej”.
  2. Konkurs jest otwarty dla wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły.
  3. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie trzy fotografie.
  4. Fotografie muszą być oryginalne, własnej produkcji i związane z tematem konkursu.
  5. Fotografie mogą być zarówno kolorowe, jak i czarno-białe.
  6. Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail rzeznicza4@gmail.com w formie plików JPG lub PNG o rozdzielczości nie większej niż 5000 pikseli na krótszym boku.
  7. W zgłoszeniu powinna znaleźć się nazwa zdjęcia oraz krótka notatka opisująca kontekst lub emocje towarzyszące zrobieniu zdjęcia.
  8. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 października 2023 roku.
  9. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 5 listopada 2023 roku na stronie internetowej szkoły.

Pozostałe informację dotyczące konkursu są dostępne u organizatora, nauczyciela dra Roberta Warchała.