Start > Aktualności > Aktualności > KONKURS “RZEMIOSŁO – RĘKODZIEŁO – SZTUKA” EDYCJA II – ROZSTRZYGNIĘTY!

KONKURS “RZEMIOSŁO – RĘKODZIEŁO – SZTUKA” EDYCJA II – ROZSTRZYGNIĘTY!

Zakończyliśmy konkurs dla uczniów VII i VIII klas małopolskich szkół podstawowych oraz uczniów naszej szkoły pt. „Rzemiosło – Rękodzieło – Sztuka”, edycja II.

Do 30 kwietnia 2021 uczniowie mogli zaprezentować dzieła własnych rąk z dowolnej dziedziny rzemiosła i rękodzieła. Nagrodę główną przyznało jury. Następnie na naszym facebookowym kanale uczestnicy walczyli o “lajki”, których największa ilość gwarantowała wygraną w kategorii „nagroda publiczności”.

Drugi rok z rzędu, należy docenić jakość Waszych prac, są dowodem waszych talentów, pracowitości i kreatywności, czego serdecznie Wam gratulujemy!

A oto wyniki konkursu:

Nagroda Jury:

I miejsce- Bartosz Cioch, klasa 1 TLP (lampa)

II miejsce- Pełka Zuzanna, 4 B (rzeźby)

III miejsce- Monika Kuczara, 1 THP (wieszak na klucze)

Nagroda publiczności:

I miejsce- Bartosz Cioch, klasa 1 TLP (lampa)

II miejsce- Kamila Kupiec, klasa VII, SP w Pałecznicy  (rysunek)

III miejsce- Karolina Dedo, klasa VII,  SP w Pałecznicy  (rysunek)

Wyróżnienia:

• Marcin Stępowski, klasa 7B, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Krzeszowicach (nóż- za mistrzowską pracę z surowcem)
  • Zofia Pacia, klasa VII, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chechle obraz z drewna i muszelek- za kreatywne wykorzystanie różnych materiałów)
  • Amelia Porc, klasa VII, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chechle (kapelusz- za estetykę i precyzję wykonania)
  • Oliwia Chorązka, klasa VIII, Samorządowa Szkoła Podstawowa w Pałecznicy, ul. Św. Jakuba 43, 32-109 Pałecznica (kot- maskotka, wyróżnienie w kategorii „coś z niczego”)
  • Wiktoria Wcisło, klasa 3 ZWB (sukienka – za estetykę i precyzję wykonania)
  • Gabriela Kosoń 2 SKP (obraz wilki- za mistrzowska pracę kolorem)

Laureatom serdecznie gratulujemy! Wszystkich uczestników konkursu z naszej szkoły oraz szkół krakowskich, zapraszamy od jutra – 08.06.2021 (wtorek) po odbiór nagród, dyplomów i upominków na Rzeźniczą 4, do biblioteki szkolnej (parter, naprzeciwko wejścia głównego) w godzinach 9-15. Nagrody dla uczestników spoza Krakowa zostaną przesłane pocztą na adresy szkół, do której uczęszczają.

Prace laureatów i wyróżnionych w konkursie:

Nagrody publiczności:

I miejsce- Bartosz Cioch, klasa 1 TLP II miejsce- Kamila Kupiec, klasa VII, SP w Pałecznicy III miejsce- Karolina Dedo, klasa VII,  SP w Pałecznicy

Nagrody jury:

I miejsce- Bartosz Cioch, klasa 1 TLP II miejsce- Pełka Zuzanna, klasa 4 B III miejsce- Monika Kuczara, klasa 1 THP

Wyróżnienia:

Marcin Stępowski, klasa 7B, Szkoła Podstawowa nr 2 w Krzeszowicach Zofia Pacia, klasa VII, Szkoła Podstawowa w Chechle Amelia Porc, klasa VII, Szkoła Podstawowa w Chechle
Oliwia Chorązka, klasa VIII, Szkoła Podstawowa w Pałecznicy Wiktoria Wcisło, klasa 3 ZWB Gabriela Kosoń, klasa 2 SKP