Start > Aktualności > Aktualności > KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO „MÓJ ZAWÓD JEST SUPER!”

KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO „MÓJ ZAWÓD JEST SUPER!”

Mädchen in technischen Berufen? Warum nicht!
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu „MÓJ ZAWÓD JEST SUPER!” organizowanym przez Instytut Goethego pod patronatem Ambasady Republiki Federalnej Niemiec. Konkurs jest skierowany do uczennic, które uczą się w klasie o profilu zawodowym na kierunku transport / logistyka / spedycja. Zadanie konkursowe polega na nagraniu krótkiego filmu promującego szkołę, przedstawiającego zawód logistyka i świadczącego o tym, że warto uczyć się języka niemieckiego do celów zawodowych! Termin nadsyłania prac upływa 30.10.2022 r.
Zgłoszenia przyjmują i oferują wsparcie merytoryczne nauczyciele języka niemieckiego: Pani Kornelia Wysocka i Pan Damian Molicki.