Start > Aktualności > Aktualności > KONKURSY BIBLIOTECZNE ROZSTRZYGNIĘTE, NAGRODY ROZDANE

KONKURSY BIBLIOTECZNE ROZSTRZYGNIĘTE, NAGRODY ROZDANE

W dniu 4 grudnia 2018 r. zostały rozdane nagrody wszystkim uczestnikom konkursów bibliotecznych, zorganizowanych w październiku, Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych.

Młodzież wykonała fotografie i plakaty, jak też napisała wiersze,  uczestnicząc w konkursach: fotograficznym, poetyckim, plastycznym i kreatywności /w ramach szkolnego projektu „Literacko, smacznie, zdrowo – bibliotecznie, owocowo”/.

Oto lista nagrodzonych:

KONKURS FOTOGRAFICZNY

I MIEJSCEMAGDALENA MIREK – 4 TT

II MIEJSCE – ANGELIKA SEWERYN – 4 TT

III MIEJSCE – ANNA KRZYSZTOFEK – 4 TT

WYRÓŻNIENIE – JULIA CZEKAJ – 4 TT

UDZIAŁ:

NATALIA JAZGAR– 1 ZF, KLAUDIA JURCZYK – 2 A, KAROL KULIG – 3 TE, MICHAŁ ORZECHOWSKI – 4 TT

I MIEJSCE – ZUZANNA DZIEWOŃSKA – 3 TE

UDZIAŁ: KLAUDIA JURCZYK – 2 A, EWELINA MAZUR – 4 TT

KONKURS POETYCKI

LAUREATKA – SARA GÓRKA – 2 B / wiersz Inny świat”

KONKURS KREATYWNOŚCI

UDZIAŁ: KLAUDIA JURCZYK – 2 A

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy laureatom. Dziękujemy za dzielenie się pomysłami i pasją, za pokazywanie swoich mocnych stron.

Organizatorzy konkursu