Start > Aktualności > Aktualności > KREATYWNE WARSZTATY PRZEDSIEBIORCZOŚCI XLX

KREATYWNE WARSZTATY PRZEDSIEBIORCZOŚCI XLX

26 października 2023 r. uczestniczyliśmy w Kreatywnych Warsztatach Przedsiębiorczości XLX. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „W nas jest przyszłość – Mój Pierwszy Biznes”. Warsztaty organizowało Małopolskie Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie z klas: 3 TH, 5 TL, 5 TE. Czteroosobowe zespoły miały za zadanie stworzyć swoje wirtualne firmy. W ciągu czterech rund młodzież wykonywała zadania związane ze swoim przedsięwzięciem. Zespół między innymi wskazywał  zasoby przedsiębiorstwa, określał grupę docelowych odbiorców, opracowywał propozycje działań marketingowych, obliczał przychody i koszty.
Grono ekspertów – przedsiębiorców prowadzących własne firmy, uznało przedstawione pomysły na własny biznes za bardzo interesujące i na tyle dojrzałe, że z powodzeniem mogłyby funkcjonować w rzeczywistym świecie biznesu.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za ogromne zaangażowanie, świetne pomysły, odwagę podczas prezentacji własnych opinii i zapraszamy do kolejnych biznesowych przedsięwzięć!
Opiekun – p. Renata Cisek