Start > Aktualności > Aktualności > Lekcja 2 w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie – realizacja szkolnego projektu „Kraków – moja mała Ojczyzna”

Lekcja 2 w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie
 – realizacja szkolnego projektu „Kraków – moja mała Ojczyzna”

Dnia 09 października 2018 r. uczestniczyliśmy w warsztatach, które poszerzyły naszą wiedzę na temat bogactwa kultury materialnej i duchowej naszego miasta.
Oprócz patriotycznej i lokalnej świadomości o ogromnym dorobku kulturowym Krakowa zdobyliśmy również wiedzę na temat działań związanych z ochroną i promocją współczesnego dziedzictwa kulturowego Krakowa.

Prowadząca zajęcia – pani Angelika Madura zachęciła nas do wzięcia udziału w konkursie „Dziedzictwo dla dizajnu” – w ramach „Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego – 2018”.

Niektóre nasze prace zachwyciły kreacją i konceptem.
Z zajęć wynieśliśmy przekonanie, że dziedzictwo to inwestycja, dzięki której możemy osiągnąć indywidualne korzyści.

Za aktywne uczestnictwo w zajęciach zostaliśmy nagrodzeni przepięknymi albumami poświęconymi promocji piękna naszego miasta.

09.10.2018 r. – uczniowie klasy 1 TT i pani I. Firlej-Liszka

zka