ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Listopad 2017 – Święto Niepodległości

Listopad 2017 – Święto Niepodległości

15 listopada w Naszej Szkole odbyła się uroczystość  z okazji 99 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczniowie uświetnili obchody 11 listopada spektaklem teatralnym pod kierunkiem Barbary Piotrowskiej „Losy Polski i Polaków w drodze do Wolności”.Pamięć minionych dni i dumę z  odzyskanej  niepodległości przywołał nauczyciel historii Rafał Matus. Wszyscy uczniowie mogli wziąć udział w konkursie składającym się z kilku elementów(test historyczny,plakat,strój z epoki,piosenka patriotyczna). Apel uświadomił wszystkim uczestnikom jak ważna jest Polska – nasza Ojczyzna oraz WOLNOŚĆ.

~~~ LINK DO ZDJĘĆ ~~~

 
Współpracujemy z: