Start > Aktualności > Aktualności > MAGIA SZTUKI MUZYCZNEJ

MAGIA SZTUKI MUZYCZNEJ

W dniu 20 października 2023 roku, uczniowie klasy 1 TT wraz z nauczycielem drem Robertem Warchałem, mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w fascynującej wycieczce do Opery Krakowskiej. Ta historyczna instytucja kultury jest nie tylko ważnym punktem na mapie Krakowa, ale także miejscem, w którym rodzi się i ożywa sztuka muzyczna. W czasie wizyty mogliśmy poznać nie tylko historię tego obiektu, ale również współczesne osiągnięcia i znaczenie dla kultury Polski. Dowiedzieliśmy się także o programach edukacyjnych skierowanych zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, które pozwalają zbliżyć się do świata muzyki i sztuki. Nasza wizyta w Operze Krakowskiej była inspirującym doświadczeniem, które otworzyło nam oczy na piękno muzyki i sztuki.