ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Mikołaj przyjechał do Krakowa Tramwajem

Mikołaj przyjechał do Krakowa Tramwajem

Wspólnie z MPK oraz firmą Artim w dniu 6 grudnia uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział po raz kolejny w Akcji Mikołajkowej, pod hasłem „Mikołaj  przyjedzie do Krakowa Tramwajem”. Przejazd świątecznym tramwajem biegł od Ronda Grzegórzeckiego do placu Wszystkich Świętych. Następnie na scenie Rynku Głównego wystąpili nasi uczniowie w inscenizacji świątecznej. Grupa 142 Mikołajów odwiedziła również wraz z Prezydentem Krakowa  Jackiem Majchrowski szpital im. S. Żeromskiego wręczając prezenty małym pacjentom. Po wizycie w szpitalu Święty Mikołaj  w obecności Śnieżynek podróżował Świątecznym Tramwajem w centrum Krakowa wręczają prezenty najmłodszym dzieciom. Przejazd mikołajów zorganizowało MPK S.A., które w tym roku obchodzi 142-lecie istnienia.
Współpracujemy z: