Start > Aktualności > Aktualności > MIKOŁAJ WRĘCZYŁ PREZENTY DZIECIOM W SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. S. ŻEROMSKIEGO

Niestety, z powodu pandemii nie było dzisiaj tradycyjnego przejazdu specjalnym tramwajem z Mikołajami do Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego. Mikołajów miało być 145, jako że tyle lat w tym roku świętuje Krakowska Komunikacja Miejska.

U dzieci pojawił się jednak jeden Mikołaj, który do szpitala podjechał elektrycznym radiowozem MPK S.A. w Krakowie. Upominki dla małych pacjentów ufundowały: Urząd Miasta Krakowa, MPK SA w Krakowie oraz firma Artim. W rolę Mikołaja wcielił się uczeń naszej szkoły Wincenty. Cieszymy się, że mali pacjenci doczekali się wyjątkowego gościa, który choć trochę umilił im ten trudny dla nich czas.