Start > Aktualności > Aktualności > MIKOŁAJE Z RZEŹNICZEJ ZNÓW UDALI SIĘ TRAMWAJEM ŚWIĄTECZNYM DO DZIECI ZE SZPITALA IM. S. ŻEROMSKIEGO

Już kolejny raz, dnia 6 grudnia, świątecznym tramwajem MPK jechało 148. Mikołajów (bo tyle lat liczy firma). W tym roku uroczysty pochód Mikołajów i Mikołajek ruszył z ulicy Rzeźniczej 4 pod Magistrat. Tam uczniowie pod opieką nauczycieli spotkali się z władzami Urzędu Miasta Krakowa i ARTIM-u, fundatorami prezentów dla chorych dzieci przebywających w Specjalistycznym Szpitalu m. S. Żeromskiego w Krakowie.

Po radosnym spotkaniu przy Placu Wszystkich Świętych, urozmaiconym śpiewem, w świątecznej atmosferze ekipa Mikołajów i Śnieżynek z Rzeźniczej 4, wraz z panią Dyrektor Szkoły Elżbietą Kosacką, panem Grzegorzem Onyszkiewiczem, panią Wioletą Micherdą i panią Barbarą Piotrowską, głównymi koordynatorami imprezy, udali się do szpitala. Tam przedstawiciele ZSRiP wręczyli dzieciom upominki. Jadąc świątecznym tramwajem Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Krakowie, machali radośnie mieszkańcom miasta i wprowadzali ich w pozytywny nastrój.

Dziękujemy za kolejny rok współpracy, możliwość pomocy najmłodszym i wspaniałą zabawę!

Relacja: MPK w Krakowie, Kraków.pl.