Start > Aktualności > Aktualności > MIKOŁAJKI SZKOLNE

MIKOŁAJKI SZKOLNE

Dzień 7 grudnia 2023 r. stał się dniem pełnym magii i radości w naszej szkole, gdy Święty Mikołaj wraz z kilkoma pomocnikami zawitał, sprawiając niezapomniane chwile uczniom i nauczycielom. Już od rana korytarze ożyły kolorami czerwieni, a wszyscy – zarówno młodzież, jak i kadra pedagogiczna – ubrali się w świąteczne stroje, ozdobione mikołajkowymi czapkami i innymi gadżetami, dodając szkolnemu otoczeniu wyjątkowego, świątecznego blasku.

Szkolny korowód mikołajkowy, składający się z wielu Mikołajów i uroczych pomocników w pięknych kostiumach, przemierzył korytarze z workiem wypełnionym słodkimi niespodziankami i prezentami. To wydarzenie stało się centralnym punktem dnia, wprowadzając nie tylko atmosferę radości, ale także tworząc niezapomniane wspomnienia dla wszystkich uczestników.

Atrakcje nie ograniczały się jedynie do szkolnych murów – Mikołaje i ich pomocnicy ruszyli na ulicę Rzeźniczą, gdzie rozdawali słodycze przechodniom, szerząc świąteczną magię poza szkołą. Nie zapomniano również o odwiedzeniu Galerii Kazimierz, gdzie atmosfera świąt wypełniła przestrzeń zakupów.

Dzień ten nie tylko obfitował w liczne niespodzianki i prezenty, ale także w wyjątkową atmosferę, jednoczącą społeczność szkolną. Uczniowie mieli możliwość wylosowania zaproszeń na herbatę i słodki poczęstunek: u Pani Dyrektor Elżbiety Kosackiej, w Kantorek Cafe i u nauczycieli anglistów.

Fotorelacja z tego wyjątkowego dnia będzie idealnym sposobem na zachowanie tych pięknych chwil i dzielenie się nimi ze wszystkimi. Świetnie, że wszyscy zaangażowali się w tę inicjatywę, sprawiając, że atmosfera była niesamowita. Niech będzie to preludium do kolejnych magicznych dni w naszej szkole!

Dziękujemy za okazane serce i pomoc !

Organizatorami akcji byli : p. Wioleta Micherda, p. Barbara Piotrowska oraz Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego.