Start > Aktualności > Aktualności > NA UCZNIÓW KLAS FRYZJERSKICH MOŻNA LICZYĆ!

NA UCZNIÓW KLAS FRYZJERSKICH MOŻNA LICZYĆ!

Z nieukrywaną radością informujemy, że uczniowie klasy 3 ZF: Sandra Feluś, Wiktoria Kaszycka, Natalia Paszkowska, Kinga Soczewica, Wiktoria Wajda i Giampaolo Patruno i z klasy 3 ZFP: Oliwia Fliśnik, Oliwia Michałek i Dominika Zembol, wzięli udział w akcji charytatywnej „O Włos od Pomocy na PK”, zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski Politechniki Krakowskiej (30-31 maja 2022 r.). Należy podkreślić, że wszyscy wolontariusze posiadają dyplom czeladniczy z fryzjerstwa.

Wydarzenie skierowane było do osób, które zechciałyby oddać włosy na peruki dla dzieci chorych na nowotwory. Ku radości zgromadzonych pojawiło się dużo chętnych, m.in. dzieci oraz osoby z Ukrainy.

Inicjatorką wydarzenia w naszej Szkole była pani Elwira Piątkowska – nauczyciel przedmów zawodowych, a młodzieży towarzyszyli: pani Kamila Bielamowicz, pani Barbara Gawin i pan Michał Tkaczyk – dumni wychowawcy klas fryzjerskich 😀

Serdecznie dziękujemy!

Więcej informacji:

Trwa akcja „O włos od pomocy”! Krakowianie stworzą peruki dla dzieci z nowotworem – Kraków, ESKA.pl

„O włos od pomocy”. Charytatywne cięcie włosów na Politechnice Krakowskiej. Trwa rejestracja (deon.pl)

Kraków. Kucyki i warkocze pomocy. Ruszyło wielkie charytatywne cięcie na Politechnice Krakowskiej [ZDJĘCIA] | Kraków Nasze Miasto