Start > Aktualności > Aktualności > NASI UCZNIOWIE NA ZDALNYM DNIU OTWARTYM WSZiB W KRAKOWIE

NASI UCZNIOWIE NA ZDALNYM DNIU OTWARTYM WSZiB W KRAKOWIE

W dniu 25 marca 2021 r. klasa 2 TE uczestniczyła w Dniu Otwartym Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie, który odbył się w formie online przez platformę MS Teams. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertą dydaktyczną Uczelni przedstawioną przez JM Rektora prof. zw. dr hab. inż. Włodzimierza Roszczynialskiego, a także zwiedzić Uczelnię za pośrednictwem wirtualnego spaceru.
Klasa 2 TE wzięła również udział w prelekcjach online, pt. „Dobre pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz, czyli rozmowa kwalifikacyjna od kuchni”, „Piękno w budowaniu wizerunku marki – zasada złotego podziału”, przedstawionych przez p. Magdalenę Knapik – Woch, p. dr Magdalenę Kowalską- Musiał.

Opiekun- p. Anna Kordzikowska