ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Nasi uczniowie w Centrum Edukacji Lotniczej

Nasi uczniowie w Centrum Edukacji Lotniczej

W dniach 06 i 08.11.2018r. uczniowie klas turystycznych i logistycznych 1TT, 2B i 3TT pod opieką P. Grażyny Marszał, P. Natalii Jagły, P. Edyty Gawin oraz P. Sebastiana Ramendy  udali się na zajęcia edukacyjne do Centrum Edukacji Lotniczej przy porcie lotniczym Kraków-Balice. Młodzież zobaczyła prezentację dotyczącą pracy lotniska, następnie w pomieszczeniach Centrum Edukacji Lotniczej zaaranżowanych na terminal pasażerski i wyposażonych w specjalistyczny sprzęt zapoznała się z zasadami funkcjonowania lotniska oraz odprawy pasażera w porcie lotniczym. Uczniowie klasy 2B przeszli po terminalu zwracając uwagę na najistotniejsze punkty odprawy pasażera, natomiast klasa 1TT i 3TT uczestniczyła w grze terenowej pod hasłem „Lotnictwo Polskie +/- 100 lat”. Gra dotyczyła historii Lotnictwa Polskiego, dała uczestnikom możliwość rozwoju umiejętności nawigacyjnych i topograficznych w oparciu o pracę z mapą.

 

 
Współpracujemy z: