ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > NASI UCZNIOWIE ZNÓW WYSTĄPIĄ NA SCENIE RYNKU GŁÓWNEGO W KRAKOWIE!

NASI UCZNIOWIE ZNÓW WYSTĄPIĄ NA SCENIE RYNKU GŁÓWNEGO W KRAKOWIE!

NASI UCZNIOWIE WYSTĄPIĄ NA RYNKU GŁÓWNYM W KRAKOWIE !!!

W dniu 6 grudnia 2023 roku o godzinie 14:00 grupa 148. Mikołajów  z Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie przejdzie w pochodzie z Ronda Grzegórzeckiego na Rynek Główny. Około godziny 15:00 Mikołaje udadzą się na Plac Wszystkich Świętych, gdzie Urząd Miasta Krakowa, MPK S.A., Firma DICO S. C. i Firma ARTIM sp. z o.o. przekaże im prezenty dla małych pacjentów Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie. Następnie około godziny 15:15 świąteczny tramwaj zawiezie na miejsce Mikołajów, którzy około godziny 16:00 spotkają się z dziećmi i przekażą paczki. Przejazd Mikołajów organizuje MPK S.A., które w tym roku obchodzi 148-lecie istnienia.

Dnia 21 grudnia 2023 roku o godzinie 18:00 zapraszamy na występ „Tylko jedna taka noc…” najpiękniejsze kolędy i piosenki świąteczne w wykonaniu uczniów, absolwentów i nauczycieli Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i świętowania!
Współpracujemy z: