ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > OFERTA PRACY: MAGAZYNIER- LOGISTYK

OFERTA PRACY: MAGAZYNIER- LOGISTYK

Oferta pracy dla zawodu: Magazynier – logistyk

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy magazyniera.

Magazynier – logistyk

Kraków

Zakres obowiązków

  • ewidencja ruchu towarowego na magazynie,
  • okresowa inwentaryzacja towarów,
  • przygotowywanie towarów do wysyłki,
  • dostarczanie zleceń do odpowiednich stanowisk,
  • przekazywanie odpadów do utylizacji.

Wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym (od pn. do pt. w godz.6.30-14.30 lub 14.30 – 22.30)
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra znajomość obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office na poziomie podstawowym)
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość uzyskania dofinansowania na dodatkowe kształcenie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Sposób aplikowania

Aplikacje przyjmujemy poprzez serwis pracy Gowork.pl – tutaj

Prześlij CV i porozmawiajmy!