Start > Aktualności > Aktualności > POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2019

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2019

26 kwietnia 2019 r. pożegnaliśmy absolwentów klas czwartych technikum. To pierwszy rocznik kończący edukację, który zaczynał naukę przy Rzeźniczej 4 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. ks. kard. A. S. Sapiehy, a wyszedł z Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie.

Spotkanie było pełne emocji, przemówień, wspomnień. Szczególnym punktem uroczystości było wręczenie świadectw z wyróżnieniem i nagród najlepszym uczniom, dyplomów dla zaangażowanych w działania Samorządu Uczniowskiego i samorządach klasowych, oraz laureatom konkursów szkolnych.

Wielkie starania poczynili uczniowie klas młodszych, którzy pod okiem pani Barbary Piotrowskiej przygotowali w ramach Teatru Rzeźnicza program artystyczny dla absolwentów. Autorem scenariusza była Sara Górka z klasy 2 B.

Serdecznie dziękujemy za wspólne lata spędzone w szkole i życzymy powodzenia na maturze oraz sukcesów w przyszłości!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZSRiP MIRiP

Link do galerii: https://photos.app.goo.gl/MTrptmTNMRTYRSF89