ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > POZNAJEMY LKTURY SZKOLNE Z NARODOWYM TEATREM EDUKACJI

POZNAJEMY LKTURY SZKOLNE Z NARODOWYM TEATREM EDUKACJI

W dniach 29 stycznia i 8 lutego 2024 r. uczniowie klas technicznych Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości uczestniczyli w spektaklach „Kordian” J. Słowackiego  i „Dziady. Cz. 3” A. Mickiewicza.

Sztuki wystawił Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia, który tworzy i realizuje projekty teatralne oraz imprezy edukacyjne związane z szeroko rozumianym wychowaniem poprzez sztukę, jak również zajmuje się przygotowaniem widza do świadomego i krytycznego korzystania z dorobku polskiej i światowej literatury. Twórcy Teatru przygotowują na każdy sezon aktualne zestawy programowe, dostosowane do specyfiki dydaktyczno-wychowawczej poszczególnych grup wiekowych, opracowane w oparciu o wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Serdecznie dziękujemy!
Współpracujemy z: