Start > Aktualności > Aktualności > PRZEDFERYJNY DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY ZA NAMI

PRZEDFERYJNY DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY ZA NAMI

Dnia 25 stycznia 2023 r. w naszej Szkole odbył się Dzień otwarty ph. „KARUZELA ZAWODÓW”. Ósmoklasiści z opiekunami mogli zwiedzić budynek Szkoły, porozmawiać z nauczycielami i uczniami naszej placówki, dowiedzieć, jakie możliwości daje nauka w ZSRiP, poznać firmy, z którymi współpracujemy oraz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zawodów, w których kształcimy, a oferujemy ponad 30 profesji – w szkole branżowej I stopnia  i technikum.

Pięknie przygotowane stoiska zawodowe oraz przyjazne osoby: kadra nauczycielska, młodzież z Samorządu Uczniowskiego i jak zawsze uśmiechnięty, dowcipny pan Wojciech Zgud, stworzyli niesamowitą atmosferę tego dnia.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne nasze spotkania! Kolejne już po feriach 21 lutego!