Start > Aktualności > Aktualności > RZEŹNICZA 4 z WOŚP – JUŻ 28 STYCZNIA 2024 R.

RZEŹNICZA 4 z WOŚP – JUŻ 28 STYCZNIA 2024 R.

R4 z WOŚP !!!

Dnia  28 stycznia 2024 roku po raz 32. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Wiemy już, na co zbierane będą środki. „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych” – to hasło zbliżającej się kwesty.

Pandemia COVID-19 na zawsze zmieniła świat. W ciągu ostatnich dwóch lat, nasze życie uległo radykalnym przemianom. Jednym z głównych obszarów naszego zdrowia, który ucierpiał wskutek pandemii, są nasze płuca. W obliczu wyzwań związanych z ochroną zdrowia i wsparciem potrzebujących, Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z Jurkiem Owsiakiem na czele postanowiła podjąć się zbiórki, z której środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Finał WOŚP z tematem „Płuca po Pandemii” to krok w stronę zdrowszej przyszłości dla wszystkich – dużych i małych. Dołączmy razem do tej niesamowitej inicjatywy i pomóżmy naszym płucom odetchnąć z ulgą!

Dołącz do Nas jako Wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 32. Finału!

Szukamy serdecznych i zaangażowanych osób, które chcą pomagać innym i być częścią jednego z największych wydarzeń charytatywnych w Polsce – 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Jeśli masz ochotę poświęcić swój czas i energię dla dobra innych, dołącz do naszej wspaniałej drużyny wolontariuszy.

Co oferujemy:

• Możliwość niesienia pomocy potrzebującym pacjentom w całej Polsce.
  • Niezapomniane doświadczenie podczas udziału w jednym z największych wydarzeń charytatywnych na świecie.
  • Znaczący wpływ na poprawę jakości opieki zdrowotnej w Polsce.
  • Możliwość nawiązania nowych przyjaźni i pozyskania nieocenionych doświadczeń.

Czego od Ciebie oczekujemy:

• Pozytywnego podejścia i entuzjazmu do pomagania innym.
  • Otwartości, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
  • Dostępności w dniu 32. Finału WOŚP, który odbędzie się 28 stycznia 2024 roku.

Jeśli masz ogromne serce i chcesz zaangażować się w szczytny cel, dołącz do niesamowitej ekipy wolontariuszy WOŚP poprzez nasz specjalny serwis: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/.

Zarejestruj się podając swoje podstawowe dane osobowe. Osoby zarejestrowane wcześniej logują się na podanego maila i aktualizują dane osobowe. Zdecyduj o formie kwestowania – tylko eSkarbonka, tylko puszka tekturowa, obie formy.

W przypadku osób niepełnoletnich konto zakłada rodzic (opiekun prawny), podając najpierw swoje dane, a następnie dane nieletniego wolontariusza.

Ważne jest by podczas rejestracji dodać odpowiednie zdjęcie i wybrać sztab (numer naszego sztabu 3678).

Zdjęcia sprawdzane i akceptowane są przez pracowników Fundacji WOŚP.

Samo zgłoszenie nie oznacza, że jesteś wolontariuszem:

1. dane wpisane do systemu weryfikuje sztab,
2. sztab potwierdza zgłoszenie i nadaje nr identyfikatora.

Już teraz możesz zgłosić swoją chęć udziału! Informacje dotyczące terminów weryfikacji tożsamości, które będą niezbędne w dalszym procesie, podamy wkrótce. Bądźcie z nami, a wszelkie szczegóły dotyczące udziału w akcji będą przekazane na bieżąco za pośrednictwem strony i w naszych sztabowych social mediach.

WOŚP to nie tylko ogromna dawka emocji i radości, ale przede wszystkim solidarność i pomoc dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują. To wspólne działanie dla wspólnego dobra! Dlatego zachęcamy Was do wzięcia udziału w tej niezwykłej inicjatywie.

Dziękujemy za Twój czas i zaangażowanie. Razem możemy zdziałać wielkie rzeczy!

W Urzędzie Miasta jest ograniczona liczba miejsc. Zgłoś się już teraz.

Szczegółowych informacji udziela p. Wioleta Micherda

Z serca dziękujemy, Zespół Organizacyjny 32. Finału WOŚP