Start > Aktualności > Aktualności > ROZSTRZYGNIĘCIE DRUGIEGO ETAPU VI EDYCJI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU GEOTURYSTYCZNEGO

Serdecznie dziękujemy wszystkim ósmoklasistom biorącym udział w II etapie VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Geoturystycznego.

Drugi etap odbył się 10 czerwca 2022 r. w Zespole Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie.

Szczęśliwa czwórka, która miała okazję dostać się do II etapu, mierzyła się z wylosowanymi wyspami europejskimi.

1. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego z Myślenic
    Julia Wątor – Korsyka
  2. Zespół Szkolno-Przedszkolny z Niepołomic
    Wiktoria Drożdż – Kreta
    Oliwia Główka – Ibiza
    Szymon Kwaśniewski – Sycylia

Prezentacje były bardzo zróżnicowane. Uczestnicy po dokonaniu prezentacji, zmagali się z pytaniami Komisji Konkursowej, w skład której  wchodzili: p. Natalia Jagła, p. Grażyna Marszał oraz p. Grzegorz Onyszkiewicz.

A oto ostateczne wyniki konkursu:

I miejsce – Julia Wątor – Tytuł „Geografa Rzeźniczej” – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego z Myślenic

II miejsce – Szymon Kwaśniewski – Zespół Szkolno-Przedszkolny z Niepołomic

III miejsce – Oliwia Główka  – Zespół Szkolno-Przedszkolny z Niepołomic

Wyróżnienie – Wiktoria Drożdż  – Zespół Szkolno-Przedszkolny z Niepołomic

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów.

Pragniemy podziękować Panu Witoldowi Kozłowskiemu, Marszałkowi Województwa Małopolskiego za objęcie Patronatu Honorowego nad VI edycją Międzyszkolnego Konkursu Geoturystycznego.

Organizatorzy: p. Wioleta Micherda, p. Natalia Jagła, P. Grażyna Marszał, p. Grzegorz Onyszkiewicz