Start > Aktualności > Aktualności > ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FACHOWA OZDOBA – EDYCJA VII

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FACHOWA OZDOBA – EDYCJA VII

Prezentujemy wyniki VII edycji konkursu FACHOWA OZDOBA!
Jesteśmy pod wrażeniem liczby prac i Waszych pomysłów 🙂

W kategorii NAGRODA JURY zwycięzcami są:

1 miejsce – Wojciech Szopa, kl. 8 – Szkoła Podstawowa w Bydlinie – za „mechaniczną” choinkę z metalowych elementów
2 miejsce – Kacper Mizera, kl. 3 THL – Publiczne Technikum Rzemiosła i Przedsiębiorczości w ZSRiP – za „logistyczną” choinkę w barwach szkoły, ze żłóbkiem i prezentami,
3 miejsce – Krystian Zawada, kl. 8 – Szkoła Podstawowa w Bydlinie – za drewnianą, „stolarską” choinkę ozdobioną szyszkami.

Wyróżnienia otrzymują:

• Korneliusz Bębenek (ZSRiP – kl. 1 BA – lakiernik samochodowy) – gwiazda ze szpachli samochodowej
  • Jagoda Chłosta (SP w Bydlinie – krawcowa) – choinka z materiału
  • Stanisław Czerwiński (ZSRiP – kl. 1 TH – technik handlowiec) – choinka z dolarem na czubku, w pudełku prezentowym
  • Aleksander Kamionka (SP w Bydlinie – elektryk) – bombka Grinch
  • Joanna Klimczyk (ZSRiP – kl. 3 BFS – sprzedawca) – łapacz snów
  • Julia Kluczewska (ZSRiP – kl. 1 BS – sprzedawca) – choinka z aksamitu
  • Gabriela Kłusek (ZSRiP – kl. 2 TL – technik logistyk) – złoty tir
  • Wiktoria Madej (ZSRiP – kl. 1 BS – sprzedawca) – prezenty w pudełku
  • Anna Parszcz (ZSRiP – kl. 1 BA – kucharz) – wieniec z pierożków
  • Kinga Ryńska (ZSRiP – kl. 1 BA – cukiernik) – choinka z pierników
  • Tatiana Szparniak (ZSRiP – kl. 1 BA – kucharz – pizza-bombka

W kategorii NAGRODA PUBLICZNOŚCI (wyniki na dzień 16.12.2022 r., godz. 20:00) zwycięzcą jest:

Kacper Mizera z klasy 3 THL z wynikiem 186 polubień/serduszek!

Tuż za nim znaleźli się uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bydlinie:
Krystian Zawada (choinka z drewna i szyszek – zawód stolarz) – 179 polubień/serduszek
i Wojciech Szopa (choinka ze śrubek i elementów z warsztatu mechanika) – 157 polubień/serduszek.

W tegorocznej edycji ozdoby uczestników cechowały się pomysłowością, kreatywnością, ich wykonanie wymagało precyzji, czasu i pasji. Nawiązywały tematyką do wybranego zawodu i bez wątpienia gratulacje należą się każdemu uczestnikowi.

Zapraszamy zwycięzców konkursu po odbiór nagród i upominków oraz dyplomów od 9 stycznia 2023 r. do biblioteki szkolnej.

Galeria pozostałych prac konkursowych: