ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU “RZEMIOSŁO – RĘKODZIEŁO – SZTUKA” EDYCJA IV

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU “RZEMIOSŁO – RĘKODZIEŁO – SZTUKA” EDYCJA IV

Zakończyliśmy konkurs dla uczniów VII i VIII klas małopolskich szkół podstawowych oraz uczniów naszej szkoły pt. „Rzemiosło – Rękodzieło – Sztuka”, edycja IV.

Do 24 listopada 2023 r. uczniowie mogli zaprezentować dzieła własnych rąk – z dowolnej dziedziny rzemiosła, sztuki czy rękodzieła. Nagrodę główną przyznało Jury konkursowe. Ponadto, na naszym szkolnym profilu facebookowym, uczestnicy walczyli o polubienia i serduszka. Największa ilość pod zdjęciem danej pracy gwarantowała wygraną w kategorii „Nagroda Publiczności”.

Kolejny raz chcemy docenić Waszą pomysłowość, pracę, motywację, kreatywność, chęć podzielenia się swoimi zainteresowaniami i umiejętnościami. Jesteśmy pod wrażeniem Waszym umiejętności i pasji. Niech każdy czuje się wyróżniony i zwycięzcą. Serdecznie Wam gratulujemy!

A oto wyniki konkursu:

Nagrody Jury:

I miejsce – Romanova Veronika – 1 TT – maskotka kukurydzy wykonana na szydełku – za wysoką estetykę, profesjonalizm, ciekawy pomysł i precyzję wykonania,

oraz Nagroda PublicznościRomanova Veronika – 1 TT, z liczbą 74 polubień.

II miejsce – Samolej Emilia – kl. 7 w Szkole Podstawowej Nr 64 w Krakowie, ręcznie wykonane świece – za estetykę, użyteczność przedmiotów, pomysłowość i precyzję wykonania,
(dziękujemy mamie Emilii za odbiór nagrody)

III miejsce – Kobas Roksana – kl. 1 TH – sakwa z pieniędzmi z gliny – za pomysłowość, ciekawe ujęcie tematu, precyzję wykonania.

 Jury konkursowe postanowiło też wyróżnić pracę Sylwii Kalisz z klasy 8, ze Szkoły Podstawowej w Gorzkowie, tj. żabkę wykonaną na szydełku. Praca ta wpłynęła jako pierwsza i zdobyła duże uznanie publiczności internetowej. Jest kolorowa, estetyczna, urocza. Gratulujemy talentu i precyzji wykonania 🙂
Wszystkie prace konkursowe:

Laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Uroczyste rozstrzygniecie konkursu odbyło się 04 grudnia 2023 r. w Zespole Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości podczas warsztatów zawodowych dla uczniów szkoły podstawowej (realizowanych w ramach projektu „Rajd po fach”), przygotowanych przez Panią Renatę Cisek (nauczyciel przedmiotów handlowych i doradca zawodowy) i panią Beatę Oleś (nauczyciel przedmiotów fryzjerskich), podczas których wręczono nagrody i dyplomy. Serdeczne podziękowania dla pana Wojciecha Zguda za przekazanie w sposób przystępny informacji o naszej Szkole.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uczestnictwa. Skontaktujemy się z nimi mailowo.
Współpracujemy z: