Start > Aktualności > Aktualności > ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU WIELKANOCNA FACHOWA OZDOBA

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU WIELKANOCNA FACHOWA OZDOBA

Trzecia edycja konkursu Wielkanocna Fachowa Ozdoba dobiegła końca!

Jak co roku, ocena prac nie była łatwa. Jednak po długich konsultacjach Komisja Konkursowa w składzie: p. Renata Grzyb, p. Renata Cisek, p. Monika Olejnik, p. Barbara Gawin i p. Edyta Gawin, wyłoniła 1, 2 i 3 miejsce. Laureaci otrzymają przewidziane w regulaminie nagrody rzeczowe, pozostali autorzy prac – dyplomy i drobne upominki, jako że wszystkie prace edycji 3. wyróżniają się wyjątkowym wdziękiem. Nie sposób było nie docenić wszystkich autorów prac.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom Konkursu. Cieszymy się, że i w tej edycji udało nam się zachęcić do udziału w naszym przedsięwzięciu uczniów szkół podstawowych. Gratulujemy wam i zachęcamy do dalszego rozwijania waszych talentów 🙂

A oto lista zwycięzców III edycji konkursu:

1 miejsce

Katarzyna Pytel – ZSRiP/ kl. 2 BMW (magazynier-logistyk) 🥇🏆🥇
– za pomysłowość, zgodność z tematem, ścisłe nawiązanie do zawodu, estetykę i precyzję wykonania

2 miejsce

Agata Grodniewicz – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skawinie / kl. 7 a (rękodzieło-włókiennik) 🏆🥈🏆; opiekun pani Alicja Trzaska
– za pasję, pomysł, zgodność z tematem, estetykę i precyzję wykonania

3 miejsce

Hubert Szewczyk – Szkoła Podstawowa Nr 114 im. Arkadego Fiedlera w Krakowie (kucharz) 🥉🏆🥉
– za pomysłowość, kreatywność, zgodność z tematem, wykorzystanie wielu materiałów i estetykę wykonania

Ponadto do 4 kwietnia do godziny 15:00 publiczność Facebooka mogła głosować na najpiękniejszą pracę. I udało się! Mamy zwycięzcę.
Nagrodę Publiczności zdobywa i pakiet gadżetów szkolnych otrzymuje Kinga Gałek z klasy 4 TLP (technik logistyk). Brawo dla naszej Przewodniczącej Szkoły, która zdobyła aż 152 👍/💓! Tuż po niej znalazł się Hubert Szewczyk ze 136 👍/💓 🙂 Gratulacje !!!

Po odbiór nagród zapraszamy do Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie 19 kwietnia na godz. 10:00 do auli szkolnej. W tym dniu będzie można również zwiedzić naszą Szkołę i porozmawiać z nauczycielami z naszej placówki.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji konkursu, a poniżej zamieszczamy Wasze prace: