ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > RUSZA 4 EDYCJA KONKURSU „RZEMIOSŁO – RĘKODZIEŁO – SZTUKA”!

RUSZA 4 EDYCJA KONKURSU „RZEMIOSŁO – RĘKODZIEŁO – SZTUKA”!

🔥 K O N K U R S 🔥
RZEMIOSŁO – RĘKODZIEŁO – SZTUKA edycja 4!
Prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Dyrektor Szkoły Elżbieta Kosacka oraz Nauczyciele Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie zapraszają uczniów VII i VIII klas małopolskich szkół podstawowych oraz uczniów naszej szkoły do uczestnictwa w Konkursie „Rzemiosło – Rękodzieło – Sztuka”.
Jesteśmy publiczną szkołą prowadzoną przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie. We współpracy z najlepszymi rzemieślnikami i cechami rzemiosł kultywujemy tradycje małopolskiego rzemiosła kształcąc fachowców w ponad 30 zawodach. Pragniemy, aby nasi absolwenci odznaczali się kreatywnością, fachowością i mistrzowskim kunsztem.
W ramach Konkursu „Rzemiosło – Rękodzieło – Sztuka” zachęcamy uczniów klas VII i VIII małopolskich szkół podstawowych, których pasją jest tworzenie, oraz uczniów naszej Szkoły, do zaprezentowania dzieła własnych rąk (z dowolnej dziedziny rzemiosła czy rękodzieła).
Aby wziąć udział w konkursie należy:
🔵 przesłać zdjęcie swojego dzieła (oraz 3 zdjęcia dokumentujące etapy jego tworzenia) na maila edytasgawin@gmail.com do dnia ➡️ 24 listopada 2023 r.
🔴 mile widziane będzie udostępnienie publiczne posta o konkursie na swojej osi czasu na Facebooku.
Zwycięzców wyłoni Jury Konkursowe, a Nagroda Publiczności trafi do osoby, której praca (ukazana na zdjęciu pod postem, dodana przez szkołę na profilu FB ZSRiP) zyska najwięcej polubień/serduszek! Głosowanie na dodane prace będzie trwało do 27 listopada 2023 r. do godz. 15:00.
Na autorów prac, wyróżniających się kreatywnością oraz precyzją wykonania, czekają atrakcyjne nagrody:
1 miejsce – smartwatch i bluza z logo ZSRiP
2 miejsce – głośnik bezprzewodowy JBL Go 3!
3 miejsce – koszulka promocyjna naszej szkoły!
Zapraszamy do udziału ‼️
Działanie dofinansowane w ramach projektu Wzmocnienie pozycji rzemiosła poprzez wzmożone działania lokalne ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach #PolskiInkubatorRzemiosła. Komitet do spraw Pożytku Publicznego; w latach 2022-2023 przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie.Współpracujemy z: