Start > Aktualności > Aktualności > TRWA III EDYCJA KONKURSU „WIELKANOCNA FACHOWA OZDOBA”!

TRWA III EDYCJA KONKURSU „WIELKANOCNA FACHOWA OZDOBA”!

Serdecznie zapraszamy do udziału w III EDYCJI KONKURSU „WIELKANOCNA FACHOWA OZDOBA”.

Konkurs adresujemy do uczniów VII i VIII klas wszystkich małopolskich szkół podstawowych oraz uczniów naszej Szkoły!

Konkurs polega na wykonaniu wielkanocnej ozdoby (w przypadku uczniów naszej szkoły – ozdoby związanej z zawodem, w którym uczeń się kształci).

Wykaż się pasją, znajomością swojego rzemiosła, zawodu. Bądź kreatywny, twórczypomysłowy.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody rzeczowe – przenośny głośnik Bluetooth, smartwatch, szkolna bluza, koszulka, gadżety szkolne.

Szczegóły w Regulaminie.

Uczniowie szkół podstawowych proszeni są dodatkowo o wypełnienie Karty zgłoszenia udziału w konkursie.

Wersja karty zgłoszenia w Wordzie: Formularz zgłoszeniowy WFO III

Konkurs trwa do 31 marca 2023 r.

Zapraszamy do udziału ‼️🔥

Wasze ozdoby dodawane będą przez organizatora w poście konkursowym na Facebooku ⤵️