Start > Aktualności > Aktualności > VII EDYCJA KONKURSU BOŻONARODZENIOWA FACHOWA OZDOBA!!!

VII EDYCJA KONKURSU BOŻONARODZENIOWA FACHOWA OZDOBA!!!

K O N K U R S ! 🎅🎄🔥🎄🎅

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII już edycji konkursu BOŻONARODZENIOWA FACHOWA OZDOBA! 🎄🎅🎄
Konkurs adresujemy do uczniów VII i VIII klas małopolskich szkół podstawowych oraz uczniów naszej Szkoły!
Aby wziąć udział w konkursie należy:
🔴 wykonać ozdobę nawiązującą do Świąt Bożego Narodzenia oraz swojego zawodu i przesłać na maila udostępnionego w Regulaminie do 16 grudnia 2022 r. do godz. 15:00,
🔵 udostępnić publicznie ten post konkursowy na swojej osi czasu na Facebooku, tak aby Wasi znajomi również mogli dowiedzieć się o konkursie o oznaczyć nasza Szkołę,
🔴 dostarczyć pracę konkursową do Szkoły do sekretariatu uczniowskiego (dotyczy uczniów ZSRiP).
Do wygrania: głośnik bezprzewodowy, smartwatch, bluzy i koszulki z „R”, gadżety szkolne.
Konkurs trwa do 16 grudnia 2022 r.

Szczegółowy regulamin konkursu: Regulamin
Formularz zgłoszeniowy dla uczniów szkół podstawowych: Formularz

Zapraszamy do udziału 🎄🔥🎄‼️

Działanie realizowane jest w ramach projektu Wzmocnienie pozycji rzemiosła poprzez wzmożone działania lokalne realizowanego dzięki wsparciu finansowym Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Polskiego Inkubatora Rzemiosła Komitet do spraw Pożytku Publicznego w latach 2022-2023 przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie.