Start > Aktualności > Aktualności > SALON MATURZYSTÓW 2023

SALON MATURZYSTÓW 2023

W dniach 19 i 20 września 2023 roku uczniowie klas piątych wzięli udział w wydarzeniu znanym jako „Salon Maturzystów”, podczas którego uczestniczyli w wykładach poświęconych maturze 2024.
Uczestnicy wysłuchali szczegółów na temat formuły egzaminu z poszczególnych przedmiotów oraz wszelkich formalności związanych z przystąpieniem do matury. Była to dobra okazja, aby uzyskać klarowne informacje dotyczące egzaminu dojrzałości, który czeka piątoklasistów w maju przyszłego roku.
Dodatkowo, podczas Salonu maturzystów, uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ofertami licznych renomowanych uczelni. To pozwoliło im lepiej zrozumieć, jakie możliwości edukacyjne stoją przed nimi po ukończeniu szkoły średniej.
Wyjścia nie były wyłącznie edukacyjne, ale również inspirujące i otwierające przed młodzieżą nowe perspektywy na przyszłość.