Start > Aktualności > Aktualności > SPOTKANIE ONLINE Z DYREKTORAMI SZKÓŁ

SPOTKANIE ONLINE Z DYREKTORAMI SZKÓŁ

SZANOWNI PAŃSTWO
DYREKTORZY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie oraz Dyrektor Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości zapraszają Państwa oraz doradców zawodowych, pracujących w szkole, na spotkanie podsumowujące rok pracy Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości, które odbędzie się w dniu 19.02.2021 r. (piątek) o godz. 11.00 w formie wideokonferencji.

Podczas spotkania chcielibyśmy wzmocnić współpracę w zakresie kształcenia zawodowego oraz przedstawić działania podjęte przez naszą Szkołę w ubiegłym roku oraz plany na Rok Szkolny 2021/2022, abyście mogli Państwo służyć radą i zachęcać młodych ludzi, często niezdecydowanych, co do wyboru dalszej ścieżki swojej edukacji.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom, link do spotkania oraz numer ID i hasło uzyskają Państwo pisząc na adres email promocja@izba.krakow.pl.

Serdecznie zapraszamy!