ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Spotkanie z Rodzicami

Spotkanie z Rodzicami

Spotkanie z rodzicami szkoły

         W dniu 8 września odbyły się pierwsze zebrania z rodzicami uczniów Rzemieślniczej Zasadniczej Szkoły Zawodowej MIRiP. Zebrania poprzedziło uroczyste spotkanie w auli szkoły, któremu przewodziła Dyrektor Szkoły Elżbieta Kosacka. Izbę reprezentował Pełnomocnik Prezesa Tomasz Kowalik.

 W trakcie spotkania omówione zostały najważniejsze kwestie dotyczące funkcjonowania szkoły, m. in. regulaminu szkoły, systemu dopłat do przejazdów oraz funduszu stypendialnego. Przedstawiono również idee jej powstania oraz rolę, jaką sprawuje Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości jako organ prowadzący szkołę. Jesteśmy dumni z tego, że kolejnych 46 uczniów wybrało naszą szkołę tworząc dwie klasy pierwsze.

Jednocześnie informujemy, że na przełomie września/października zostanie zorganizowane w szkole ślubowanie klas pierwszych. W tym wydarzeniu udział swój potwierdził Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz.

[huge_it_gallery id=”28″]

 
Współpracujemy z: