Start > Aktualności > Aktualności > START PO MARZENIA, CZYLI WARSZTATÓW CIĄG DALSZY

START PO MARZENIA, CZYLI WARSZTATÓW CIĄG DALSZY

Jesienią rozpoczęliśmy udział w projekcie edukacyjnym Krakowskiego Ośrodka Kariery „Startuj po marzenia, stwórz swój start–up”.

Projekt ten przeznaczony jest dla uczniów szkół branżowych  i technicznych z Krakowa, który ma na celu wypracowanie wśród młodzieży postaw przedsiębiorczych, pobudzenie do kreatywnych działań oraz wsparcia w samodzielnej aktywności zawodowej. W proces tworzenia start-upów zaangażowani zostali również przedstawicieli biznesu oraz wykładowcy Wyższych Krakowskich Uczelni.

Uczniowie uczestniczą w cyklicznych warsztatach, podczas których poznają podstawy przedsiębiorczości, przygotowują się do samodzielnego prowadzenia działalności w formie start-upów.
Wiosenne spotkanie odbyło się 10 kwietnia 2024 r.. Uczestniczyli w nim  uczniowie z klas: 2 BMW, 2 TL, 3TL oraz 3 BB pod opieką p. Anity Dudek- Sas.