ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Sukcesy naszych uczniów na Mistrzostwach Krakowskich Szkół Średnich w pływaniu

Sukcesy naszych uczniów na Mistrzostwach Krakowskich Szkół Średnich w pływaniu

W ostatni wtorek na obiektach AWF Kraków miały miejsce zawody w ramach Licealiady, a więc Mistrzostwa Krakowa Szkół Średnich w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowali: Katarzyna Nędza – płynęła stylem klasycznym i Maksymilian Mroózek – płynął stylem dowolnym. Obydwoje zajęli 9 miejsce w klasyfikacji generalnej, co jest znakomitym prognostykiem na następne lata, ponieważ obydwoje chodzą do pierwszej klasy. Różnice czasowe w pierwszej 10-tce były minimalne. Gratulujemy i czekamy na medale, a poniżej kilka fotek z zawodów. Zawodnikami opiekuje się pan Wojciech Zgud. PS: W naszej szkole w ramach zajęć wychowania fizycznego uczniowie mają możliwość korzystania z basenu zarówno w ramach lekcji jak też na zajęciach SKS!
Współpracujemy z: