Start > Aktualności > Aktualności > SZCZĘŚLIWEJ DROGI JUŻ CZAS… ŻEGNAMY KOLEJNYCH ABSOLWENTÓW

SZCZĘŚLIWEJ DROGI JUŻ CZAS… ŻEGNAMY KOLEJNYCH ABSOLWENTÓW

Dnia 23 czerwca 2023 r. społeczność Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie zakończyła uroczyście rok szkolny 2022/2023. W czwartek, w czasie Mszy świętej w kościele pw. św. Kazimierza na Grzegórzkach, uczniowie i nauczyciele dziękowali za kolejny dobrze przeżyty rok nauki i pracy. W piątek nadszedł czas na wzruszające pożegnanie klas, które już opuszczają mury szkoły (trzecie klasy szkoły branżowej: 3 BA – wychowawca p. T. Czyrny, 3 BB – wychowawca p. M. Piórecka, 3 BFS – wychowawca p. A. Dudek-Sas). Uczniowie i nauczyciele zapełnili aulę szkolną, aby wspólnie uczcić te niezapomniane chwile. Głos zabrali: Pani Dyrektor Szkoły, Elżbieta Kosacka oraz Prezes MIRiP, Pan Janusz Kowalski. W auli zostały wręczone uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. Przyznano też odznaczenia Kapituły „R”.

Złotą odznakę „R” przyznano:

1. Joannie Klimczyk – za budowanie pozytywnego wizerunku i godne reprezentowanie Szkoły podczas uroczystości szkolnych, za sukcesy i udział w licznych konkursach zawodowych i przedmiotowych oraz wzorową postawę uczniowską i koleżeńską.

Brązową odznakę „R” przyznano:

1. Weronice Hamerze – za sumienność, pracowitość i pełne oddania działania na rzecz uczniów i Szkoły oraz osób potrzebujących w ramach wolontariatu,

2. Izabeli Bizowskiej – za sumienność, pracowitość i pełne oddania działania na rzecz uczniów i Szkoły oraz osób potrzebujących w ramach wolontariatu.

Atmosfera tego dnia była pełna wdzięczności i dumy wychowawców z dokonań uczniów. Był to czas refleksji, podsumowań i podziękowań, ale także uświadomienia sobie, że wiele wyzwań dopiero przed tegorocznymi absolwentami wkraczającymi w kolejny etap życia.

Następnie przyszedł czas na spotkania pozostałych klas w salach z wychowawcami i na wręczenie świadectw. A co dalej? W końcu wakacje 🙂  i czas odpoczynku, czego wszystkim z serca życzymy!!!