ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Teatr Ulica Rzeźnicza na scenie Targów Bożonarodzeniowych

Teatr Ulica Rzeźnicza na scenie Targów Bożonarodzeniowych

W mroźne, piątkowe i niedzielne popołudnie Teatr Ulica Rzeźnicza zaprezentował na scenie Targów Bożonarodzeniowych przedstawienie świąteczne w konwencji krakowskiej szopki pt.: „Betlejem Krakowskie” według scenariusza i w reżyserii Pani Barbary Piotrowskiej – opiekuna artystycznego grupy teatralnej. Tłumnie zebrana publiczność, w tym Pani Dyrektor Elżbieta Kosacka, Pan Prezes Janusz Kowalski, nauczyciele i uczniowie szkoły, owacyjnie przyjęli młodych artystów – uczniów i absolwentów szkoły oraz występujących w Teatrze gościnnie: Marysię Piotrowską, Pana Rafała Matusa i Pana Tomasza Jamróz-Piłsudskiego.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć w autorstwa Pana Mariana Satały.
„Betlejem Krakowskie” Anno Domini 2018
Obsada:
Aniołowie:
Justyna Sotwin,
Klaudia Szumilas
Sara Górka
Pasterze:
Maciek – Kacper Borsuk
Stach – Kamil Antolak
Góralka I– Ada Szydło
Góralka II – Justyna Misiorek
Matka Boska – Karolina Bielska
Józef – Daniel Grzegórzko
Królowa Jadwiga – Paulina Socha
Kardynał Sapieha – Kamil Tkaczyk
Poetka krakowska – Kasia Chajduga
Krakowianki:
Martyna Grabowska
Wiktoria Włodarczyk
Natalia Borówka
Patrycja Gabryła
Legioniści:
Rafał Matus
Tomasz Jamróz Piłsudski
Harcerka – Marysia PiotrowskaWspółpracujemy z: